MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10267335
*
nr 1026 7335
MIRROR
Teak, 1960s, height: 100 cm,
Teak, 1960-tal, höjd: 100 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday Mars 21 2016
at 18:38:55
- Bid history
Time
Bidder
Bid
18/3 10:09:27
1
100 kr
21/3 18:09:13
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:44
-
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:29
*
MIRROR
nr 1026 7335
MIRROR
Teak, 1960s, height: 100 cm,
Teak, 1960-tal, höjd: 100 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday Mars 21 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
18/3 10:09:27 | 1 | 100 kr |
21/3 18:09:13 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:03 -
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:44 -
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:29